Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4
Spółka Akcyjna

Formularz kontaktowy

Siedziba główna

ul. Księcia Bolesława 1/3
01-452 Warszawa

tel: 22 532 43 01
fax: 22 532 43 04

tel. MON: 261 851 250

e-mail: sekretariat@wzl4.mil.pl 

Zielonka – stacje prób silników

ul. 111 Eskadry Myśliwskiej 2
05-220 Zielonka

tel: 22 773 93 20 / 22 773 98 25
fax: 261 812 071

tel. MON: 261 812 075

Imię i nazwisko *

E-mail *

Wiadomość *

Główne komórki organizacyjne

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny

Leszek Walczak
e-mail: leszek.walczak@wzl4.mil.pl

Tel: 22 836 45 21
Tel: 22 532 43 01
Fax: 22 532 43 04

TELEFONY MON:
Tel: 261 851 250
Fax: 261 851 230

Członek Zarządu, Dyrektor Jakości

Krzysztof Wawrzyk
e-mail: krzysztof.wawrzyk@wzl4.mil.pl

Tel: 22 685 18 41
Tel: 22 532 43 40

TELEFONY MON:
Tel: 261 85 18 41

Prokurent, Dyrektor Techniczny

Jacek Król
e-mail: jacek.krol@wzl4.mil.pl

Tel: 22 532 43 11

TELEFONY MON:
Tel: 261 851 236

Prokurent, Dyrektor Produkcji

Jan Zalewski
e-mail: jan.zalewski@wzl4.mil.pl

Tel:  22 532 44 01

TELEFONY MON:
Tel: 261 851 259

Prokurent, Główna Księgowa

Lidia Bocian
e-mail: lidia.bocian@wzl4.mil.pl

Tel: 22 532 43 06

TELEFONY MON:
Tel: 261 851 257

Sekretariat Prezesa Zarządu

e-mail: sekretariat@wzl4.mil.pl

Tel: 22 836 45 21
Tel: 22 532 43 01

TELEFONY MON:
Tel: 261 851 250

Kancelaria

e-mail: kancelaria@wzl4.mil.pl

Tel: 22 532 46 44
Tel: 22 532 46 42