MSPO 2018

Wrz 07

MSPO 2018

W piątek (07.IX.2018) zakończyła się kolejna, XXVI już edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Tegoroczne wydanie przebiegło pod znakiem obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, a patronat honorowy objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzej Duda.

Jak zawsze podczas czterech dni trwania imprezy (04-07.IX.2018) zaprezentowało się wielu wystawców z kraju i zagranicy, których stoiska odwiedzili: dygnitarze, przedstawiciele branży, delegacje zagraniczne, akredytowani dziennikarze oraz cywilni odwiedzający podczas dni otwartych.

Delegacja WZL-4 S.A. skupiła się głównie na spotkaniach z dotychczasowymi jak i potencjalnymi partnerami biznesowymi ale mieliśmy również punkt informacyjny na stoisku gdzie zainteresowani zwiedzający mogli zapoznać się z profilem działalności firmy i świadczonymi usługami oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat remontowania i serwisowania silników odrzutowych. Podczas targów rozdawaliśmy również okolicznościowy plakat celebrujący 100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego. Krótka foto-relacja z XXVI edycji MSPO poniżej:

[Not a valid template]