WERSJA JĘZYKOWA:
Jesteś tutaj: Strona główna »Oferta »Usługi galwaniczne
Nasza oferta

 

Wydział Galwaniczny

 

Nasz zakład dysponuje bardzo nowoczesną galwanizernią, o objętości wanien procesowych do 30 m3, wyspecjalizowaną w regeneracji i odtwarzaniu powłok. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia przez wydział galwaniczny potrzeb w zakresie remontu silników lotniczych stosowanych przez Siły Powietrzne stosujemy zarówno technologie własne jak i licencyjne. Zmodernizowana galwanizernia umożliwia nam wykonywanie procesów galwanicznychwymaganych przez dokumentację techniczną w czasie wykonywania remontu silników lotniczych. W przypadku pozostałych klientów skupiamy się na produkcji jednostkowej i małoseryjnej.


Galwanizernia, której historia sięga lat sześćdziesiątych, od roku 2008 jest systematycznie modernizowana i unowocześniana. W latach 2011 – 2012 wykonano usprawnienia, których celem było uzyskanie zgodności z aktualnymi wymaganiami w zakresie ochrony środowiska oraz zapewnienie pracy w warunkach zgodnych z normami BHP.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy zmodernizowaną neutralizatornią, a w pomieszczeniach produkcyjnych kompleksowo wymienione zostały wanny galwaniczne, urządzenia sterujące, filtry i prostowniki.


Dzięki zapleczu w postaci wydziału obróbki mechanicznej i narzędziowni mamy możliwość przeprowadzenia na terenie spółki obróbki mechanicznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać zarówno dodatkową obróbkę detali przed i po nałożeniu pokryć (np. szlifowanie przed i po chromowaniu technicznym, obróbka strumieniowo ścierna elektrokorundem) jak i wykonać, w razie konieczności, niezbędne do nakładania niektórych pokryć galwanicznych oprzyrządowanie.

Wykonywane procesy spełniają wymagania jakościowe stosownych norm i uzyskanych przez zakład certyfikatów.

Wykonujemy usługi galwaniczne zarówno dla klientów instytucjonalnych związanych z lotnictwem, przemysłem obronnym i cywilnym, jak i klientów indywidualnych. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przemysłu lotniczego, lecz także do przemysłu: metalurgicznego, energetycznego, maszynowego, motoryzacyjnego oraz wojskowego.

Jesteśmy gotowi na wykonywanie regeneracji i odtworzeni powierzchni, jak również późniejszą ich kompleksową obróbkę mechaniczną.