WERSJA JĘZYKOWA:
Jesteś tutaj: Strona główna »O firmie »Misja i cele
Nasza oferta

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. są ściśle związane z lotnictwem sił zbrojnych RP. Głównym zakresem działania jest świadczenie usług naprawczych odrzutowych silników lotniczych do samolotów wojskowych i cywilnych, ich zespołów i agregatów, a także silników turbinowych do śmigłowców i pojazdów bojowych.

 

Wysokie wymagania jakościowe i bezpieczeństwa stawiane przez technikę lotniczą wymuszają ciągły rozwój i doskonalenie zarówno personelu jak i stosowanych technologii i technik naprawczych.

 

Personel zakładu doskonali swoje umiejętności stosownie do wzrastających wymagań użytkowników i konkurencyjności rynku. Wiedza techniczna, ekonomiczna i organizacyjna personelu, wspomagana nowoczesną techniką komputerową, znajomością języków obcych i rozwijające się kontakty zagraniczne, umożliwiło utworzenie zespołu wysoce profesjonalnego, mogącego wykonać każde, nawet najbardziej skomplikowane zadanie.

 

Doświadczona załoga WZL-4 S.A. oraz nawiązana współpraca z takimi partnerami jak General Electric, PLL „LOT”, P&W WSK-PZL Rzeszów, Avio SpA i innymi pozwalają patrzeć w przyszłość z optymizmem i wiarą w spełnienie ambitnych planów.