Poznań Air Show 2018

Maj 20

Poznań Air Show 2018

W dniach 19-20 maja Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. uczestniczyły w charakterze wystawcy w pokazach lotniczych Poznań Air Show 2018.

Wydarzenie przyciągnęło ogromne ilości miłośników lotnictwa, którzy mieli okazję zapoznać się z działalnością i ofertą firm z branży lotniczej, obejrzeć wystawę statyczną sprzętu wojskowego (lotniczego i nie tylko) rekonstrukcje walk z okresu I Wojny Światowej, pokazy skoczków spadochronowych, a przede wszystkim pokazy w locie różnych typów statków powietrznych, w tym samolotów i śmigłowców uczestniczących w odbywających się równocześnie (po raz pierwszy w Polsce) ćwiczeń NATO Tiger Meet 2018. 

Podczas całej imprezy mocno akcentowano i świętowano setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę oraz stulecie polskiego lotnictwa. Z tej okazji WZL-4 S.A. wydały okolicznościowy plakat, dystrybuowany na stoisku naszej firmy, który od razu podbił serca publiczności.Ponadto, na naszym stoisku, wszyscy chętni mogli zapoznać się z profilem działalności firmy oraz dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat silników odrzutowych. Krótka foto-relacja poniżej: 

[Not a valid template]